ugrás a tartalomra

Lamantin Klub: bemutatkozik a Jazz Szak

premier: 2021. december 29.
A Lamantin Klubban ezentúl gyakran találkozhatunk a jazz szak hallgatóival, tanáraival elő-zenekarok tagjaiként, jam session-ök résztvevőiként. Klubunk így próbál hozzájárulni a Jazz Szak városunkban történő sikeres megtelepedésében.

LAMANTIN KLUB: BEMUTATKOZIK A JAZZ SZAK

Fellépő zenekarok:

 

A Szombathelyi Művészeti Szakközépiskola Jazz Szakának tanáraiból és diákjaiból alakult formáció

felkészítő tanár: Spischak Dávid

fellépők:

Korponay Zsófi – ének, Mágedli Maja – ének, Krepli Tibor – saxofon, Molnár Erika – szaxofon, Molnár Dóra – klarinét, Futó Kovács Szandra – trombita, Elekes Leki Péter – trombita, Wolford Benjámin – zongora, Dibuz László – gitár, Jánny Zoltán – dob, Csomós Vince - dob

 

Konzi Big Band

Művészeti vezető: Kiss Zsolt

Ének: Gáspár Szilvi, Mágedli Maja

Saxofon: Kovács Éva, Molnár Erika, Molnár Dóra, Krepli Tibor, Hotzi Péter

Harsona: Juhász Tibor, Kiss Zsolt, Kasza Nándor, Kárpáti Gábor

Trombita: Németh Imre, Góczán Bálint, Pass Róbert, Elekes Leki Péter, Mikó Ádám

Zongora: Wolford Benjámin

Gitár: Spischak Dávid

Basszusgitár: Koller László

Dob: Radics Igor

A kor igénye is diktálta azt a változást, hogy a Művészeti Szakközépiskolában 2011 őszétől a 36 éve sikeresen működő klasszikus szakok mellett népzenész és jazz zenész szakképzés is indult. Országos szinten kevés középiskola nyújt lehetőséget középiskolás és érettségi után lévő fiatal felnőtteknek számára egyaránt zenei szakképzésre.

A szombathelyi konzi jazz szakán zongorára (Csikós Miklós), basszusgitárra (Spischak Dávid), énekre (Gáspár Szilvia), szaxofonra ( Molnár Sándor), dobra (Mohay András) és gitárra (Rieger Attila) lehet jelentkezni. A tanárok többsége budapesti zenész.

A Lamantin Klubban ezentúl gyakran találkozhatunk a jazz szak hallgatóival, tanáraival elő-zenekarok tagjaiként, jam session-ök résztvevőiként. Klubunk így próbál hozzájárulni a Jazz Szak városunkban történő sikeres megtelepedésében.

 

A rendezvényen a helyfoglalás érkezési sorrendben történik. Kérjük, ülőjeggyel rendelkező vendégeinket, hogy helyüket 19.45 percig szíveskedjenek elfoglalni.

Szervező: Improvizatív Zeneműhely Egyesület

Információ: www.lamantin.hu

 

Időpont: 2011. november 22. (kedd), 21 óra

Helyszín: Weöres Sándor Színház, Krúdy Klub

Jegyár: 800 Ft
Weboldalunkon cookie-kat használunk, melyek célja, hogy teljesebb szolgáltatást nyújtsunk látogatóink részére.