ugrás a tartalomra

Álláshirdetés

2022. június 17.
Álláslehetőség a színházban! Azonnali kezdéssel kollégákat keresünk a színház műszaki csapatába. További információ és jelentkezés: nemeth.karoly@wssz.hu

A színház Öltöztető és Kellékes munkakörökbe keres munkatársakat azonnali belépéssel. A munkavégzés helye: Szombathely, Akacs Mihály u. 7.

Az öltöztető feladatai és elvárások:

- jelmezek előkészítése, kezelése, raktározása, tisztítása, javítása

- közreműködés a próbák és előadásokhoz kapcsolódó öltöztetésekben, gyorsöltözések lebonyolításában

- varrógép használata

- jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

A kellékes feladatai és elvárások:

- kellékek kezelése, raktározása, tisztítása, javítása

- közreműködés a kellékek elkészítésében, beszerzésében

- a próbákhoz és az előadásokhoz a kellékek biztosítása, bepakolás, átállások lebonyolítása, elpakolás

- jó kézügyesség, anyagismeret

Osztott munkarend, szezonális működés, változatos feladatkör, csapatmunka.